Div Pırlanta Hakkında

div-pirlanta-hakkimizda

Div Pırlanta Hakkımızda

Pırlantanın Üretim Merkezi

15 yıllık kapalıçarşı üretim ve atölye deneyimimizi 2020 yılında digital platformlara taşıyan Div Diamond her zaman en kaliteli ve en özel pırlantalı ürünleri sizler ile buluşturmayı ilke edinmiştir. Kendi içimizde devam etmekte olan özel çizim, mıhlama, cila ve üretim departmalarımız ile hayalinizde olan pırlantaları üretebilmekteyiz. Bilinen bir çok önemli markalara üretim ve pırlanta tedariği sağlayabilen Div Diamond, mutlu müşteri dönüşleri ile her zaman doğru yolda olduğunun farkında olmuştur. Güncel trend ve modanın takipçisi olduğumuz için her zaman yeni pırlanta modellerimiz ile kendimizi canlı tutabilmekteyiz. Geniş ürün yelpazemiz ile aklınızda yada hayalinizde olan pırlantaları sizler ile buluşturuyoruz…

Neden Bizi Seçmelisiniz

Neden çok şubesi olan yada her yerde reklamlarını gördüğünüz pırlanta markalarını değilde, bizi seçmelisiniz

Bu sorunuzun tüm ayrıntıları SIK SORULAN SORULAR bölümümüzde yer almaktadır. Kısaca özetlemek gerekirse;

Biz pırlanta üretim maliyetlerini en çok oranda etkileyen televizyon reklamları yapmıyoruz, çok fazla şube yada pırlanta mağazası açarak personel ve mağaza masraflarını yükseltmiyoruz.  Pırlanta üretimini firma dışından farklı atölyelere ürettirmiyoruz.

Bunların tam aksine akıllı reklamlar yaparak, pırlanta üretimini firmamız içinde yaparak maliyetlerimizi minimum seviyelerinde tutuyoruz.

Ücretsiz ve Sigortalı Kargo

Pırlanta siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz kargo olarak sizlere gönderilmektedir. Özel bir güvenlik firması olan LOOMIS Güvenlik firması ile siparişleriniz sizlere ulaşıncaya kadar sigortalanır. Sipariş verdikten sonra kargoda acaba ürünüme birşey olacakmı diye düşünmenize gerek kalmaz.

Kesintisiz Müşteri Desteği

Size özel atanmış müşteri asistanınız ile her sorunuza kolayca çözüm bulabilirsiniz. Acil siparişlerinizde, kendimizi sizlerin yerine koyarak en hızlı bir şekilde teslimat yapmaktayız. Whatsapp hattımızda 7/24 tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Kesintisiz İade Avantajı

Siparişleriniz size ulaştıktan sonra sebep göstermeksizin 7 gün içinde kesinti olmadan iade etme hakkınız mevcut. İade Bilgileri prosüdürlerimizi incelemelisiniz

evlilik-teklifi-icin-tektas-yuzuk-modelleri
Yukarı Kaydır
Kapat
Kapat
Kapat

Sepetim

Alışveriş arabası boş!

Alışverişe Devam Et