Pırlanta Su Yolu Bileklik

Pırlanta Su Yolu Bileklik

Toplam 4 adet ürün

Göstermek:

1.00 Karat Pırlanta Suyolu Bileklik

Highlights:
 • Altın : 14 Ayar 4,50 gr
 • Pırlanta: 1,00 Karat
 • Renk: F
 • Berraklık SI

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

2.00 Karat Pırlanta Suyolu Bileklik

Highlights:
 • Altın : 14 Ayar 6,00 gr
 • Pırlanta: 2,00 Karat
 • Renk: F
 • Berraklık SI

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

2.50 Karat Pırlanta Suyolu Bileklik

Highlights:
 • Altın : 14 Ayar 7,00 gr
 • Pırlanta: 2,50 Karat
 • Renk: F
 • Berraklık SI

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

3.00 Karat Pırlanta Suyolu Bileklik

Highlights:
 • Altın : 14 Ayar 8,00 gr
 • Pırlanta: 3,00 Karat
 • Renk: F
 • Berraklık SI

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

Pırlanta Su Yolu Bileklik

Saflığın ve masumiyetin simgesi haline gelen pırlantalar, taşımış oldukları naif anlamların aksine en sert ve en dayanıklı taşlar kategorisinde bulunmaktadırlar. Pırlantaların aynı zamanda kötü enerjiyi insan vücudundan temizlediğine de inanılmaktadır.

Ayrıca aşıkları, çevrelerinde bulunan negatif enerjilerden koruduğuna da inanılan pırlantalardan tasarlanmış olan pırlanta su yolu bileklik bir sevgili için alınabilecek en zarif ve en anlamlı hediyeler arasında bulunmaktadır.

Pırlanta Su Yolu Bileklik Özellikleri Nelerdir?

Zarif ve kibar görüntüsü ile hemen hemen bütün kadınların beğenebileceği bir parça olan pırlanta su yolu bileklik özellikle sıralı bir şekilde yan yana dizilen ışıltılı pırlanta taşları ile oldukça dikkat çekmektedir.

Sade ve şık görüntüsü ile bütün kombinlerinizin tamamlayıcı bir parçası haline gelecek olan su yolu pırlanta bileklik aynı zamanda kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilmesi açısından da oldukça sevilen ve tercih edilen Pırlanta Bileklik Modelidir. Firmamızı tercih ederek siz değerli müşterilerimiz de bu eşsiz parçalara sahip olabilirsiniz.

Tarzınızın büyük bir kısmını sadelikten yana kullanmayı tercih ediyorsanız ya da sadelikten yana olan sevdikleriniz için güzel bir hediye arıyorsanız, sadelik ve şıklığı bir arada sunan su yolu pırlanta bileklik tam da bu isteğinizi karşılamaktadır. Bilekteki zarif duruşu ile oldukça dikkat çeken bu parça sevdiklerinizin vazgeçemeyeceği bir aksesuar haline gelecektir.

Firmamız tarafından tasarım sürecinde ince ve titiz bir işçilik kullanılarak üretilen birbirinden farklı su yolu pırlanta bileklik modelleri bulunmaktadır. Her bir modelinde de sadeliğin içerisinde saklı olan bu zarif pırlanta bileklikleri sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

Üzerinde bulunan pırlanta taşları birbirine sıralı ve nizami bir şekilde yerleştirilmektedir. Birbirlerine bir düzen içerisinde bağlı olan bu ışıltılı taşlar aynı zamanda birbirine gönülden bağlı olan tutkulu aşıkları da simgelemektedir. Sevdiklerinizi anlamlı ve zarif bir hediye ile mutlu etmek istiyorsanız su yolu pırlanta hayatınızın aşkına hediye edebileceğiniz en anlamlı ve en özel takılar arasında bulunmaktadır.

İnternet adresimizde farklı boyutlarda pırlantalardan oluşan, çok çeşitli bileklik modelleri bulunmaktadır. Bilekliklerimizi yakından inceleyebilir ve iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Çalışmalarımız daima müşteri odaklı ve memnun kalacağınız bir kalitede yürütülmektedir.

Pırlanta Su Yolu Bileklik Fiyat Seçenekleri Nelerdir?

Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için her birisi özel ve titiz bir işçilik kullanılarak tasarlanan eşsiz su yolu pırlanta bileklik modelleri bulunmaktadır. Müşterilerimize daima en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı günden güne geliştirmekte ve ışıltınıza ışıltı katmaktayız.

Div Pırlanta tarafından hizmetinize sunulan su yolu pırlanta bileklik fiyatları daima müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde hazırlanmaktadır. Birbirinden eşsiz ve zarif bilekliklerimizden siz değerli müşterilerimiz de sahip olmak isterseniz firmamız olarak daima hizmetinize hazırız.

Müşteri memnuniyetine gereken önemi ve özeni göstermekte olan firmamız fiyat seçenekleriyle de daima müşteri odaklı ve bütçe dostudur. Tasarımında kullanılan ince işçiliği ile zarafetinden ve sadeliğinden ödün vermeyen pırlanta su yolu bileklik modelleri için sunulan fiyat seçeneklerimizin her birisi de müşterilerimizin memnun kalacağı bir şekilde hazırlanmıştır.

Müşterilerimiz için özenle hazırlanan su yolu pırlanta fiyatları işlenmekte olan elmasın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Küçük, orta ve büyük boyda çok çeşitli pırlanta bileklik modellerimiz bulunmaktadır.

Pırlanta su yolu bileklik fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için internet adresimizde bulunan telefon numaramızdan çok kolay bir şekilde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Su Yolu Pırlanta Bileklik Modelleri

Sıralı bir şekilde birbirine bağlanmış olan elmaslarıyla, sahip olduğunuz sevgi bağını anımsatan bu bileklikler, hayatınızdaki kadına hediye edebileceğiniz en anlamlı takılar arasında bulunmaktadır.

İşlenen ve pırlanta formuna getirilen elmaslar görsel olarak birbirlerine benzeseler bile her birisinin de kendine ait gözle görülmeyen detayları vardır. Bu sebeple bütün pırlantalarımızın eşsiz ve kişiye özel olduğunu söyleyebiliriz.

Sonsuz sevgiyi ve sonsuz aşkı simgeleyen pırlantadan tasarlanan su yolu pırlanta bileklik şık ve zarif görüntüsü ile sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en anlamlı takılar arasında bulunmaktadır. Sizler de sevdiklerinize kendilerini özel hissedecekleri anlamlı ve zarif bir hediye arıyorsanız, hayatınızın aşkına hediye edebileceğiniz en anlamlı ve güzel takılarımız ile daima hizmetinize hazırız.

Yukarı Kaydır
Kapat
Kapat
Kapat

Sepetim

Alışveriş arabası boş!

Alışverişe Devam Et