Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Safir Kolye

Toplam 2 adet ürün

Göstermek:

0.66 Karat Pırlanta Safir Kolye

Highlights:
  • Altın : 8 Ayar 1,60 gr
  • Pırlanta: 0,06 Karat
  • Renk: F
  • Berraklık SI
  • Safir: 0,60 Karat

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

0.45 Karat Pırlanta Safir Kolye

Highlights:
  • Altın : 14 Ayar 2,00 gr
  • Pırlanta: 0,05 Karat
  • Renk: F
  • Berraklık SI
  • Safir: 0,40 Karat

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

Pırlanta Safir Kolye

Pırlanta Kolye, günlük giyim standartlarında en önemli yeri almaktadır. Pek çok farklı standartta üretilen aksesuarlar arasında takı olarak isimlendirilen süs eşyaları, birbirinden özel seçeneklere sahip olmaları ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Değersiz veya değerli olarak isimlendirilebilecek takı çeşitlerinde kullanılan ana materyaller ürünlerin değerini belirler. Çok uzun yıllardan beri statü ve kişilik belirtisi olarak kullanılan takı modelleri platin, bijuteri, bakır, gümüş ya da altın gibi malzemelerden üretilerek satışa sunulur.

Yeni nesil standartlarda üretimi yapılan ürünlerde değerli olan taşlar sık sık kullanılmaktadır. Dünyanın pek çok ülkesinden özel olarak çıkarılan taşlar kendi arasında belirli sınıflara ayrılarak takı tasarımlarına ilham verir. Gümüş ya da altın ile birleştirilebilir olma özellikleri ile de ön plana çıkan taş grupları arasında safir taşı, göz alıcı güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeker. Pırlanta safir kolye modelleri kullanıcıların tercihleri arasında yer almaktadır. Her ortam ve her tarz için uygun olan pırlanta safir kolye modellerine internet sitemizden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Pırlanta Safir Kolye Çeşitleri

Pırlanta safir kolye çeşitleri cinsiyet ve yaş fark etmeksizin her kullanıcının dikkatini çekmektedir. En değerli taşlar arasında yer alan safir, altın ve gümüş madenlerden üretilerek zengin bir seçenek sunar. Dünya üzerinde yer alan en pahalı ve en değerli taşlardan biri haline gelen safir taşı, mavi rengi ile rahatlatıcı özelliğe sahiptir.

Safir kolye genelde mavi renkte iken bazı durumlarda karşımıza sarı renkte de çıkabilir. Özgür ruhun, zarafetin ve gücün temsilcilerinden biri olan safir taşlar kolyelere ilham vermesi ile de adından sık sık söz ettirir. Safir pırlanta kolye modelleri, iki ender, değerli ve göz alıcı madeni birleştirerek kusursuz sonuçlar elde edilen tasarımlardır. Bu modellerde hem tasarımı hem de taş büyüklüğü bakımından zevkinize uyacak pek çok farklı tarz bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hayalinizdeki pırlanta safir kolye modelini bulmanızda yardımcı oluyoruz.

Safir kolye modelleri, gösterişli ve göz alıcı tasarımlardan sade ve zarif olanlara kadar pek çok farklılık gösterir. Bu farklı tasarımlar, kolyeleri farklı mekanlarda kullanılması için uygun hale getirir. Gerdanlık şeklindeki kolyeler özel günler ve etkinlikler için oldukça ideal bir seçimken, daha minimal özellikte olan tasarımlar günlük kullanım için uygun bir seçimdir.

Pırlanta Safir Kolye Fiyatları

Pırlanta safir kolye fiyatları tercih edilen firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Div Pırlanta olarak ürünlerimizin fiyatlarını her zaman uygun oranlarda tutarak müşterilerimizi memnun ediyoruz. Her bütçeye ve her zevke uygun olan ürünlerin satışını yaparak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken ürünün karat değerine, büyüklüğüne, modeline ve kesim işlemine dikkat ediyoruz. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak uygun safir kolye fiyatları ile de sektörde her zaman ön plana çıkmaya başarıyoruz.

Safir kolye seçimi yaparken ilk olarak nasıl bir ürüne ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Safir taşlı gümüş kolyeler daha uygun fiyat performansları gösterebilirken safir taşlı pırlanta kolye daha yüksek fiyat performansları gösterebilir. Safir pırlanta kolye fiyatları ve çeşitleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için sitemize dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Safir Taşlı Kolye Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Safir taşlı kolye modelleri pek çok farklı marka tarafından üretilmektedir. Uzun yıllar boyunca sürekli kullanımda olan ve doğal güzelliği nedeni ile kraliçe ve krallar başta olmak üzere yüksek ve geniş statüde olan kişilerin takılarından biri olan safir kolye modelleri tercih edilirken bazı noktalara dikkat edilmesi gereklidir.

Sektörde sürekli satışı yapılan safir adı altında pek çok farklı seçenekler ile üretimi yapılan ürün grupları bulunmaktadır. Bu neden ile pırlanta safir kolye alınırken ürünün orijinal içeriklere sahip olup olmadığını gözden geçirmek gereklidir. Dünya üzerinde yer alan en değerli taşlardan biri olan safir taşı, kadifemsi mavi bir renge sahiptir. Bazen karşımıza sarı renkte de çıkabilecek olan ürünlerin kullanımı gerçekleştirilen mineral ve taşlar belirli bir sertliğe sahip olmalıdır. Taşların sertlik düzeyinin dokuz olması ürünün orijinal içeriğe sahip olduğunu göstermektedir. Yüksek dayanıklılığa sahip olan ürünler arasından tercih yapmak ömürlük kullanım fırsatı sağlayabilir.

Yukarı Kaydır
Kapat
Kapat
Kapat

Sepetim

Alışveriş arabası boş!

Alışverişe Devam Et