Pırlanta Zümrüt Kolye

Pırlanta Zümrüt Kolye

Toplam 2 adet ürün

Göstermek:

0.56 Karat Pırlanta Zümrüt Kolye

Highlights:
  • Altın : 8 Ayar 1,60 gr
  • Pırlanta: 0,06 Karat
  • Renk: F
  • Berraklık SI
  • Zümrüt: 0,50 Karat

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

0.35 Karat Pırlanta Zümrüt Kolye

Highlights:
  • Altın : 14 Ayar 2,00 gr
  • Pırlanta: 0,05 Karat
  • Renk: F
  • Berraklık SI
  • Zümrüt: 0,30 Karat

Kargo Teslim Süresi 1-5 İş Günü
Ücretsiz Sigortalı Kargo

Pırlanta Zümrüt Kolye

Kolyeler kadınların boyunlarını süsleyen, farklı anlamlar taşıyan, şıklığın ve zarafetin en özel örnekleri olan takılardır. Farklı taşlar kullanılarak ortaya çıkarılan kolyeler asırlardır popülaritesini hiç kaybetmemiş, her zaman en çok tercih edilen takılardan birisi olmuştur. Özellikle de pırlanta zümrüt kolye çeşitleri her daim kadınların hayallerini süslemeye devam etmektedir.

Zümrüt kolye modellerinin en temel özelliği zümrüt taşına ev sahipliği yapmasıdır. Zümrütler dünyanın en güzel taşlarındandır. Son derece canlı bir yeşile sahiptirler ve yeşilin muhteşem renk tonları farklı tasarımlarda yer almaktadırlar.

Div Pırlanta olarak yüzlerce farklı pırlanta zümrüt kolye modeli ile karşınıza çıkıyoruz. Yılın en trend tasarımlarını sayfamızdan kolayca inceleyebilir, detaylarına bakabilir ve tarzınıza en uygununu rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Sıra dışı tasarımlara sahip zümrüt pırlanta kolye çeşitlerimizi dilerseniz kendinizi sevindirmek dilerseniz de en sevdiğiniz kadınlara son derece özel birer hediye sunmak için tercih edebilirsiniz.

Eşsiz Zümrüt Pırlanta Kolyeler

Zümrüt taşlı kolye modellerinin en temel özelliği zümrütten gelen yeşilliktir. Bu yeşil renkli taş son derece değerlidir. Uzun yıllardır gücü ve zarafeti temsil etmekte olup tarihte özellikle kralların, padişahların eşlerinin en çok tercih ettiği takı türü olmuştur.

Zümrüt değerli ve oldukça zor bulunan bir taştır. Kimi inanışlara göre zümrüdün vücuda farklı faydaları vardır. Sadakati, aşkı, duyarlılığı ve gücü temsil etmekte olup yaydığı yeşil ışıkla beyni dinlendirir. Kalp çakrası enerjisini en çok temsil eden taş zümrüt olup kalp çakrasını dengelemekte kullanılmaktadır. Yine zümrüt taşının kötü talihi ve sefaleti önlemeye yardımcı olduğuna inanılmakta, bereket ve neşe kaynağı olduğu düşünülmektedir. Bütün bu etkiler pırlanta zümrüt kolye modelleriyle sizlerle buluşmaktadır.

Zümrüt taşlı pırlanta kolye modellerinin bir diğer temel bileşeni pırlantadır. Dolayısıyla pırlantanın benzersiz özellikleri de bu kolyelerde yer almaktadır. Pırlanta, elmas taşının işlenmiş halidir. Elmas ise doğadaki en sert taştır. Sertliği, sağlamlığı, şıklığı ve nadir bulunması nedeniyle son derece değerli bir taştır.

Zümrüt kolye hem yakut hem pırlanta gibi iki değerli taş barındırmaktadır. Ancak bütün pırlanta zümrüt kolye modelleri aynı kalitede değildir. Kaliteleri taşların berraklığına, rengine, kesimine ve ağırlığına göre değişmektedir. Taşların berraklığı arttıkça değerini olumlu etkilemektedir. Ayrıca renkleri yeşil ve saydamlıktan uzaklaştıkça değerleri düşmektedir. Daha büyük taşlar doğada daha nadir bulunduğu için ağırlığı, yani karatı arttıkça değerleri de artmaktadır. Bütün bunlar yanında kesim tek insan etkisidir ve kesime göre taşların yansıması, görünümü değiştiği için değeri de değişmektedir. Son derece özgün, en kaliteli zümrüt kolye modelleri sayfamızda bulunmaktadır.

Pırlanta Zümrüt Kolye Modelleri

Zümrüt kolye modelleri oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Modeller taşların şekillerine, yerleşim düzeylerine, büyüklüklerine, altın çerçeve tasarımlarına vs. göre çeşitlenmektedir. En çok tercih edilen pırlanta kolye modelleri arasında oval pırlanta zümrüt kolye modelleri, taşlı kelebek pırlanta zümrüt kolye modelleri, damla pırlanta zümrüt kolye modelleri yer almaktadır. Yine çise pırlanta zümrüt kolye modelleri, harfli pırlanta zümrüt kolye modelleri, sallantılı pırlanta zümrüt kolye modelleri, tek taşlı çiçek pırlanta zümrüt kolye modelleri hemen her yılın trendleri arasına girmeyi başarmaktadır.

Kendinizin ya da hediye edeceğiniz kişinin zevkine, kombin yapacağı takılara ve kıyafetlere göre zümrüt taşlı kolye modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Boynunuzu nasıl süslemek isterseniz modeller arasında ona göre tercihte bulunabilirsiniz.

Pırlanta Zümrüt Kolye Fiyatları

Zümrüt pırlanta kolye çeşitlerini isterseniz tek başına isterseniz başka takılarla kombin yaparak kullanabilirsiniz. Yüzükler, bileklikler, küpeler, bilezikler ve diğer takılarınızla pırlanta zümrüt kolyeleriniz çok rahat uyum sağlayacaktır. Hatta tamamında zümrüt detaylar bulunan takılarınızla bütün ihtişamınızı gözler önüne serebilirsiniz.

Pırlanta zümrüt kolye çeşitleri model olarak olduğu kadar fiyat olarak da alternatife sahiptir. Pırlanta zümrüt kolye fiyatları taşların ağırlıklarına, saflıklarına, kesimlerine, renklerine, tasarımlarına göre değişmektedir. Hem pırlantanın hem de zümrüdün kalite standartları arttıkça pırlanta zümrüt kolye fiyatları da artmaktadır. Ayrıca kolyede kullanılan altının kaç ayar olduğu da zümrüt pırlanta kolye fiyatlar üzerinde etkilidir.

Div Pırlanta olarak en güzel ve en özel kolyeleri aynı zamanda en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü gibi özel günlerde sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeleri karşınıza çıkarıyoruz.

Yukarı Kaydır
Kapat
Kapat
Kapat

Sepetim

Alışveriş arabası boş!

Alışverişe Devam Et